To dám

Naše projekty

Projekt: To dám


Nakopni se! Workshop projektu Mladí filantropové

Druhé kolo workshopu s Lukášem Policarem se konalo v pražském HUBu na Smíchově, 22. ledna 2015. Pořádali ho Creative Bazaar a Podnikavá škola. Kurz byl zdarma.

Mladí filantropové

Projekt Mladí filantropové se snaží naučit mladé lidi fundraisingu, tj. realizaci mikroprojektů, na jejichž konci je získání zdroje pro společensky prospěšnou organizaci nebo aktivitu. Podporujeme tak mladé lidi, často ohrožené sociálně nežádoucími jevy, v komunikačních a pracovních dovednostech, mimo jiné při vyjednávání o peníze pro dobročinné aktivity nebo jako odměnu za svou vlastní práci.

Je Ti 15 - 24 let a bydlíš ve Středočeském kraji? Zúčastni se naší soutěže To dám!, která se koná v rámci projektu Mladí filantropové a která Ti umožní poznat velezajímavý pomáhající obor a získat zkušenosti vhodné pro Tvou budoucí práci, další studium nebo v normálním životě. Každý účastník soutěže dostane honorář nebo alespoň cenu z naší tomboly. Ti nejúspěšnější i stálou práci v naší společnosti!

Najdi někoho, komu by se dalo v Tvém okolí pomoci, dej to na papír či na Facebook a s pomocí našeho týmu uskutečni. Může to být pomoc hmotná (hračky pro nemocné děti), nehmotná (zajištění úklidu pro nevidomou sousedku) nebo finanční (podpora pro psí útulek nebo cokoliv jiného společensky potřebného).

Napiš nám, pokud máš zajímavý dobročinný nápad. Až se domluvíme na obsahu miniprojektu, který bys chtěl realizovat, můžeš na něm pracovat doma, v kavárně i v terénu a podle možností Ti Tvůj nápad pomůžeme uskutečnit o prázdninách nebo v září.

Na všechny Mladé filantropy a filantropky se těší:
Filip Smoljak, manažer projektu Mladí filantropové, smoljak@creativebazaar.cz
Romana Králová, koordinátorka soutěže, kralova@muziazeny.cz

Facebook: To dám - soutěž

Realizátor projektu: Creative Bazaar, s.r.o., www.creativebazaar.cz

Projekt Mladí filantropové je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.