Přeskočit navigaci

 

O nás

Muži a ženy s postižením pomáhají druhým

Ten, kdo pomáhá druhým, zároveň pomáhá i sám sobě. Na tomto principu je založena Zrcadlová pomoc, sociální služba naší organizace Muži a ženy, o.p.s. Jsme registrovaným poskytovatelem osobní asistence dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a současně zaměstnáváme na pozici osobních asistentů osoby se zdravotním postižením.

Obecně prospěšná společnost Muži a ženy nabízí síť osobních asistentů po celé ČR, kteří pomáhají zejména seniorům a lidem se zdravotním postižením, včetně dětí a jejich rodinám v nejrůznějších osobních a sociálních situacích. Protože si naši pomocníci sami prošli zkouškou života se zdravotními či jinými potížemi, dokáží se velmi dobře vcítit do potřeb a pocitů druhých. Jsou empatickými pomocníky, dokáží většinu věcí vyřídit za vás a poradí si s nejrůznějšími problémy, které život ve stáří, nemoci či s postižením přináší.

Principy Zrcadlové pomoci ke stažení zde. 

Náš tým:
Bc. Petra Kýhosová, vedoucí sociální služby a zástupkyně ředitele, zároveň pomáhá klientům v oblasti Praha a Střední Čechy
Petra Jirků, sociální pracovnice a osobní asistentka, Jihlava a okolí
Edita Michalová, osobní asistentka Jihlava a okolí
Markéta Bartíková, osobní asistentka, hl. m. Praha a okolí
Eva Uhlířová, osobní asistentka, Písek
Jana Pachnerová, Plzeň a okolí
Hana Potočková, osobní asistentka, Liberec a okolí
Hana Málková, osobní asistentka, Liberec a okolí
Iveta Makulová, osobní asistentka, Česká Lípa a okolí
Další pomocníci a pomocnice působí na dobrovolné bázi.

Podmínky sociální služby a další informace najdete zde.

CENÍK služeb najdete zde.

      

Obrázek                              Obrázek                       Obrázek          

Muži a ženy o.p.s. je příjemcem dotace na sociální služby MPSV v nadregionální působnosti. Využíváme také příspěvky na chráněná pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením od úřadů práce a podporu z programu Vzdělávejte se pro růst - pracovní příležitosti, zejména pro veřejně prospěšné práce:

Obrázek